Magaan nga wheelchair nga may 12'' nga ligid sa likod#JL8630LAJ-12
Deskripsyon
» Usa ka gaan nga wheelchair nga motimbang og ubos sa 30 lbs.
» Malungtaron nga aluminum frame nga adunay anodized finish
» 6” nga solidong mga caster
» 12" PNEUMATIC NGA LIGID SA LIKOD
» Iduso aron ma-lock ang mga preno sa ligid
» Mga gunitanan nga ihulog sa likod
» matangtang nga armrest
» mapilo nga mga footplate
Pagserbisyo
Profile sa Kompanya
Mga dekalidad nga produkto
GITUKOD NIADTONG 1993. 1500 METRO KWADRADO ANG LUGAR
PAG-EKSPORT SA KAPIN SA 100 KA NASOD 3 KA WORKSHOP
Kapin sa 200 ka mga empleyado, lakip ang 20 ka mga manedyer ug 30 ka mga teknisyan
Grupo
Ang rate sa katagbawan sa kustomer sobra sa 98%
Padayon nga inobasyon ug pag-uswag
Pagtinguha sa kahusayan Pagmugna og bili alang sa mga kustomer
Paghimo og mga produkto nga taas og bili para sa matag kustomer
Eksperyensiyado
Kapin sa napulo ka tuig nga kasinatian sa industriya sa aluminyo
Nagserbisyo sa kapin sa 200D nga mga negosyo
Mga Espesipikasyon
Numero sa Aytem #JL8630LAJ-12
Giablihan nga Lapad 61cm
Gipilo nga Lapad 28cm
Lapad sa Lingkoranan 46cm
Giladmon sa Lingkoranan 36cm
Gitas-on sa Lingkoranan 45.5cm
Gitas-on sa sandalan 46cm
Kinatibuk-ang Gitas-on 91cm
Diametro sa Likod nga Ligid 12"
Diametro sa Atubangan nga Castor 6"